Fakültemizden "Liderlerin Gözünden Yönetim” Konulu Konferans

Fakültemizin düzenlediği ve Bayburt İl Tarım ve Orman Müdürü Sayın Abdulkadir KARABULUT’un konuşmacı olarak katıldığı “Liderlerin Gözünden Yönetim” konulu konferans ilgi ile izlendi.

Fakültemiz öğretim üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Bülent BAYRAKTAR’ın açılış ve selamlama konuşmasından sonra Karabulut, yaptığı konuşmada tarımın tarihi süreci, tarımın önemi, Osmanlı’da ve Cumhuriyet döneminde tarım ve tarım politikaları konusunda bilgilendirme yaptıktan sonra gençlerin kişisel gelişimine yönelik liderlik ve yönetim konularında önemli açıklamalarda bulundu.

Rektör yardımcımız aynı zamanda fakülte dekanımız Prof. Dr. Halil İbrahim ŞİMŞEK’te Bayburt İl Tarım ve Orman Müdürü Sayın Abdulkadir Karabulut’a katılımlarından dolayı teşekkür etti. Ve sözlerine devamla Sağlık Bilimleri Fakültesi 2017 yılında periyodik olarak bir dizi seminer programları gerçekleştirdi, bu konferansla başlayan bu tür programlara 2019 yılında da devam edileceğini söyledi.

Akademisyenler ve öğrencilerin yoğun ilgi ve katılımıyla gerçekleşen konferansa konuşmacı olarak katılan sayın Karabulut’a plaket takdimi ile konferans sona erdi.