2020-2021 Bahar Yarıyılı Lisansüstü Öğrenci Alım İlanı
Lisansüstü Programlara Başvurular 25-29 OCAK 2021 tarihleri arasında Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürlüğünün resmi internet adresindeki https://ubs.bayburt.edu.tr/Ogrenci/Ogr0207/Default.aspx bağlantısından elektronik ortamda yapılacaktır. Online başvuru sistemi dışında bizzat şahsen (elden) veya posta yoluyla yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir. İlan edilen süre dışında yapılan başvurular dikkate alınmaz.
Yatay Geçiş Başvuruları https://ubs.bayburt.edu.tr/ogrenci/ogr0722/Default.aspx bağlantısından elektronik ortamda yapılacaktır.

Online başvuru esnasında yapılacak hataların tümünden adayın kendisi sorumludur. İstenen belgelerin tek bir dosya olarak başvuru sistemine yüklenmesi gerekmektedir. Eksik belgeli başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvurunuzu doğru ve eksiksiz olarak yapmak için lütfen ilanımızı tam olarak okuyunuz. (Başvuru süresi içerisinde aday no ve şifre ile giriş yaparak başvurunuzu kontrol, güncelleme veya düzeltme yapabilirsiniz)
Bilimsel Değerlendirme Sınavı/Mülakat’a yalnızca Doktora Programlarına başvuran adaylar katılacaktır. Beden Eğitimi ve Spor Yüz yüze, Temel İslam Bilimleri ve Organik Tarım İşletmeciliği Bilimsel Değerlendirme Sınavı/Mülakat uzaktan online olarak yapılacaktır.

2020-2021 BAHAR DÖNEMİ LİSANSÜSTÜ ÖGRENCİ KONTENJAN İLANI

Lisansüstü Online Başvuru Linki

إعلان عن قبول طلاب الدراسات العليا في فصل الربيع 2020-2021 للتسجيل عبر الإنترنت ، انقر فوق الرابط أدناه

2020-2021 Spring Semester Graduate Admissions Announcement Click on the link to register online