Şampiyon Öğrencilerimiz Ödüllendirildi
       Üniversiteler Arası B Klasman Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası ve Türkiye Üniversiteler Arası Boks Şampiyonasında derecelerle dönen takımlarımızdaki öğrencilerimiz ve antrenörlerimiz Rektör Prof. Dr. Selçuk COŞKUN'u makamında ziyaret ettiler. 
Ziyarete; Takımlar kategorisinde 7. olan Güreş takımımızı temsilen 89 kg kategorisi Türkiye Şampiyonu Emincan ENEZ, 86 kg kategorisinde Türkiye İkincisi Abdullah SAKLI, 57 kg kategorisinde Türkiye İkincisi Muhammet EYGÜN, 79 kg kategorisinde Türkiye Beşincisi Aydoğan ALTUN, 61 kg kategorisinde Türkiye Beşincisi Emre KORKMAZ ve antrenörler Dr. Öğr. Üyesi İzzet UÇAN ile Öğr. Gör. Bülent TATLISU katılırken, Takımlar kategorisinde 3. olan Boks takımımızı temsilen ise 49 kg kategorisinde Türkiye Şampiyonu Osman Ali AKBULUT, 60 kg kategorisinde Türkiye İkincisi Hakan ÇİĞDEM ve antrenör Onur ŞİPAL katıldı. Başarılı sporcuları ve antrenörleri tebrik edip başarılarının devamını dileyen Rektör Coşkun, üniversite adına ödüllerini takdim etti. Sporcular ve antrenörler ise desteklerinden dolayı Rektör Coşkun'a, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'na ve Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığına teşekkür ettiler.
Ziyarete Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süleyman ÇİĞDEM, Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Vecihi AKSAKAL, Genel Sekreter Yardımcısı Nazmi KARABULUT ve Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Murat KUL'da katıldı.