Merkezimiz tarafından 27 Mayıs 2024 tarihinde düzenlenen "Gençlerin Gözünden Kariyer 4.0" etkinliği büyük bir katılımla tamamlandı. Prof. Dr. Gökhan BUDAK Konferans Salonu'nda gerçekleşen etkinlikte, Bayburt Üniversitesi Kariyer Elçileri Fehmi Mete ARISOY ve Ezgi YÜKSEKOL, katılımcılara kariyer planlama ve gelişim konularında önemli bilgiler sundu.
Etkinlikte ele alınan başlıca konular arasında 21. yüzyıl becerileri, kariyer fırsatları, TÜBİTAK destekleri ve projeleri, Erasmus+ ve Avrupa Dayanışma Programı ile Europass ile doğru CV hazırlama gibi konular yer aldı. Fehmi Mete Arısoy ve Ezgi Yüksekol, kendi deneyimlerinden ve uzmanlık alanlarından yola çıkarak katılımcılara kapsamlı bilgiler ve pratik öneriler sundu.
Tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.