1- Zorunlu Staj yapacak öğrencilerin Öğrenci Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden başvurusunu yapması gerekmektedir. Öğrenci Bilgi Yönetim Sistemi Başvuru Klavuzu İçin Tıklayınız.
2- Başvuru esnasında ve sonrasında dikkat edilecek hususlar için TIKLAYINIZ 3- Sağlık Yönetimi Staj Defteri İçin TIKLAYINIZ. 4- Kurum - İşyeri Değerlendirme Formu İçin TIKLAYINIZ.
5- Kurum - İşyeri Devam Durumunu Gösteren Çizelge için TIKLAYINIZ. 6- Sağlık Yönetimi Bölümü Staj Yönergesine BURADAN ulaşabilirsiniz.