Değerli Bayburt Üniversitesi Ailesi,
T.C Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi (CBİKO) tarafından hizmete sunulan Ulusal Staj Programı (USP) kapsamında işverenler öğrencilere teklif göndermeye başladı. KARMER olarak sizlerin bu süreci en kolay şekilde geçirmesi için S.O.S (Staj Oryantasyon Süreci) eğitimini farklı oturumlarla düzenliyoruz. Katılım sağlamanız sizler için önem arz etmektedir.
Etkinlikte buluşalım arkadaşlar.