Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Programı 1. ve 2. sınıf öğrencileri, Zeynep Yavuz ve Mustafa Şahin'in küratörlüğü ve Öğr. Gör. İsmail Birlik'in danışmanlığındaki "Loudlessness/Gürültüsüzlük" isimli yıl sonu sergisini tarihî Taşhan'da açtılar. Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ali Savaş Bülbül ile Prof. Dr. Ümmügülsüm Erdoğan, Teknik Bilimler MYO Müdürü Doç. Dr. Murat Çolak, bölüm akademisyenleri, öğrenciler ve vatandaşların katıldığı törenle açılan sergide, 1. ve 2. sınıf öğrencilerinin 32 fotoğraf eseri yer aldı. Deneysel çalışmalar, aktüel fotoğraflar, belgesel fotoğraflar, doğa fotoğrafları ve kolajların yer aldığı serginin küratörlüğünü, öğrenciler Zeynep Yavuz ile Mustafa Şahin yaptı. Sergide aynı zamanda Dr. Öğr. Üyesi Tuğba Topcan'ın solo yan flüt performansı ve Müzik Bölümü öğrencilerinin koro performansı da sanatsal ambiyansa eşlik etti.