Gazze'de yaşanan elim olaylar üzerine Fakültemizde anlamlı bir panel gerçekleştirildi. Prof.Dr. Davut YAYLALI'nın modoretörlüğünü yaptığı panelde; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden Doç.Dr. Sinan YAZICI "İsrail'in işgal politakasının kanlı yüzü:Soykırım", Fakültemiz hocalarından Doç.Dr. Mehmet SEVER - "Tarihi gerçekliğiyle filistin bizim neyimiz olur?", Dr. Öğr. Üyesi Hatice KELEŞ - "Siyonizm nedir? Tüm yahudiler siyonist midir" başlıklı sunumlarını gerçekleştirdiler. Öğrenci ve Akademisyenleri yoğun katılım sağladığı program, yöneltilen soruların uzmanlar tarafından cevaplandırılması ile nihayete erdi.
Fakültemiz adına süreci yürüten Arş.Gör. Ömer Faruk AKIN ve Arş.Gör. Elif OĞUZ meslektaşlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ederiz.