Fakültemize Ziyaret - Bayburt Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezin
Bayburt Üniversitesi Siyer Araştırmaları Öğrenci Topluluğu ve Bayburt Üniversitesi Engelli Öğrenci Biriminin katkılarıyla dekanlığımızı ziyaret gerçekleştirildi. Bayburt Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından gerçekleştirilen bu ziyarette mensuplarına ve eğitimcilerine fakültemizde programlar düzenlendi. Dekanlık yönetimine yapılan ziyarette Dekan Beye adına Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Abdussamet Varlı Bey vekaleten makamda ağırladı. Fakültemizin sınıflarını ziyaret eden misafirlere Sadru'ş-Şeria Konferans Salonunda Kur'an Tilaveti, İlahi meşki yapıldı. Hasbihalin ardından katılan ziyaretçilere günün anısına hediye kitap takdimi yapıldı.