2021-2022 Güz Yarıyılı Bölüm Toplantıları Tamamlandı
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu yönetimi tarafından bölüm toplantıları Mülkiyet Koruma ve Güvenlik, Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımclığı ve Tasarım Bölümlerinde bulunan öğretim elemanlarına da yapılarak tamamlanmıştır. Bölümler ile ilgili sorunlar, istekler ve bölüm içi çalışmalar değerlendirilmiştir. Akademik personellerin görüşleri alınarak, durum değerlendirilmesi yapılmıştır.