Mobile Logo Bayburt Üniversitesi

Bayburt Üniversitesi

Güvenli Şehrin Huzurlu Üniversitesi
Yeni Kadrolarına Atanan Akademisyenlerimiz, Yönetim Kurulunda Cübbelerini Giydiler
İnsan kaynakları yönetiminde nitelikli ve entegre kariyer planlaması hedefleyen Üniversitemizde, profesör kadrosuna atanan 4 akademisyenimiz ile doçent kadrosuna atanan 4 akademisyenimizin cübbeleri Yönetim Kurulu Toplantısında giydirildi. Gelenekselleşen cübbe giyme töreninin ardından alışıldığı üzere hatıra fotoğrafı çektirildi. 

Rektörümüz Prof. Dr. Mutlu Türkmen'in başkanlığını yaptığı Yönetim Kurulu Toplantısında yeni kadrolarına atamaları onaylanan 8 akademisyen için cübbe giyme töreni düzenlendi. Törende, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbî Hizmetler ve Teknikler Bölümü Tıbbî Laboratuvar Teknikleri Programına atanan Prof. Dr. Başak Toğar, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Kentleşme ve Çevre Sorunları Anabilim Dalına atanan Prof. Dr. Hayriye Şengün ile İktisat Bölümü İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalına atanan Prof. Dr. Turgut Bayramoğlu, Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Yapı Anabilim Dalına atanan Prof. Dr. Musa Artar, Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bölümü Okul Öncesi Eğitimi Anabilim Dalına atanan Doç. Dr. Cansu Tutkun ile Eğitim Bilimleri Bölümü Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme Anabilim Dalına atanan Doç. Dr. Kadir Kaplan, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Halk Edebiyatı Anabilim Dalına atanan Doç. Dr. Tuğba Akkoyun ve Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Programına atanan Doç. Dr. Savaş Keskin cübbe giydi. 

Törende, Yönetim Kurulu adına tebrik konuşması yapan Rektörümüz Türkmen, yeni kadrolarına atanan akademisyenlerimize hayırlı olsun temennisinde bulunarak, "Birey ile kurum kariyerini bütünleştiren 'payda' modelinin başarılı sonuçlarına ortak olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Payda, yalnızca matematiksel bir ifade değil, kültürel ve sosyal bir ifadedir. Pay olarak bizler her ne kadar farklı olursak olalım, tüm özgünlüğümüzü koruyacak şekilde "1" paydasında buluşabiliriz. Çünkü 1'e bölünen tüm paylar yine kendilerini ifade ederler. Böylece paydamız hem kendimizi ifade ettiğimiz hem de kurumsal aidiyetimizi güçlendirdiğimiz bir bağa dönüşür. Bu bağ, bizi bireysel ve kolektif olarak daha ileriye taşır. Üniversitemizin birlik paydasında pay olarak yükselen tüm akademisyenlerimizi bir kez daha tebrik ediyor, her birine nice başarılar diliyorum." dedi.
Yayın Tarihi: 
Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük MEtin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yukarı