Mobile Logo Bayburt Üniversitesi

Bayburt Üniversitesi

Güvenli Şehrin Huzurlu Üniversitesi
Rektör Türkmen'den Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Trabzon Bölge Müdürü Güler'e Hayırlı Olsun Ziyareti
Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mutlu Türkmen, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Trabzon Bölge Müdürlüğüne ataması gerçekleştirilen Murat Güler’i makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Bilgi toplumunda iletişimin önemine değinen Rektör Türkmen, özellikle dijitalleşen kitle iletişim sistemlerinin arıtılması ve güvenli hale gelmesinde önemli roller üstlenen, Türkiye'nin kurumsal iletişim görevini başarıyla ifa eden Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığının bölgesel teşkilatlanmasının Karadeniz Bölgesi için bir fırsat olduğuna dikkat çekti. Fake News (Sahte Haber) ve bilgi kirliliğine karşı mücadelede de kilit merkez olan ve kamusal bilginin şeffaflığı ilkesini korumak için tüm iletişim odaklarına örnek teşkil eden İletişim Başkanlığının, bölgenin dünyaya açılan yüzü olarak önemli hizmetler verdiğini söyleyen Rektör Türkmen, bu sorumluluk gerektiren misyonu layıkıyla yerine getireceğinden emin olduğunu belirttiği Güler'e yeni görevinde muvaffakiyetler diledi. 

Rektör Türkmen ziyaret sonunda Güler’e hediye takdiminde bulunarak kurumsal koordinasyonla daha etkili ve güçlü bir iletişim tasarımı geliştirmek istediklerini sözlerine ekledi. Güler ise Rektör Türkmen’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkürlerini iletti.
 
Yayın Tarihi:   , Son Günc. Tarihi: 
Yukarı