Müdürümüzün Mesajı

Sevgili Gençler

Karadeniz’in güzide illerinden Bayburt’un Aydıntepe ilçesinde yer alan okulumuz, 2016 yılı itibariyle eğitim-öğretim hayatına başlamış ve üniversite içerisinde yeni kurulan dinamik kadrosuyla eğitim-öğretim faaliyetlerini yürüten yenilikçi Meslek Yüksekokullardan birisi olmuştur.

Neredeyse her yıl eklenen yeni bölümler ile gelişen ve büyüyen meslek yüksekokulumuzda, 2021 yılı itibariyle toplamda 5 farklı programda eğitim-öğretim faaliyeti yürütülmektedir. Teorik ve uygulamalı dersler sıklıkla alanında yüksek bilgi ve uzmanlığa sahip seçkin kadrolu öğretim elemanlarımız/üyelerimiz tarafından verilmektedir. Uygulama dersleriyle ve zorunlu staj uygulamasıyla öğrencilerimizin, uygulamaya dayalı bilgi birikimlerini ve mesleki tecrübelerini artırmak amacı ile gerekli eğitim faaliyetleri yürütülmektedir. Nitelikli, alanında anlayışlı, donanımlı ve aranan insan gücünün yetiştirilmesi noktasında yüksekokulumuz geniş olanaklara sahiptir.

Meslek Yüksekokulumuzda öğrencinin hizmetine sunulan Bilgisayar Laboratuvarı, Gıda Laboratuvarı, Teknik Çizim Sınıfı, Çocuk Gelişimi Atölyesi ve Çocuk Gelişim Ünitesi, Spor Salonu, Öğrenci Yemekhanesi ve Yurtlar bulunmaktadır. Ayrıca, her türlü kongre, konferans ve tören yapılmasına imkân tanıyan 150 kişilik konferans salonu ve öğrencilerin 7/24 ders çalışabileceği kütüphane de bulunmaktadır.

Hayallerinize ulaşmanız için gerek eğitiminiz süresince gerekse de ileriki yaşantınızda tüm akademik ve idari kadromuzla her zaman yanınızda olacağız. Mesleki kariyer yolunuzun açık, hayatınızın başarı dolu olması için gelmiş olduğunuz Meslek Yüksekokulumuza hoş geldiniz diyorum.

Tanıtım videosu için tıklayınız.

Doç. Dr.  Nesrin ECEM BAYRAM

Aydıntepe Meslek Yüksekokulu Müdürü

Yayın Tarihi:   , Son Günc. Tarihi: 
Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük MEtin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yukarı