Mobile Logo Bayburt Üniversitesi

Bayburt Üniversitesi

Güvenli Şehrin Huzurlu Üniversitesi
Kariyer Okulu Eğitime Başladı
Kariyer Planlama Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürümüz Doç. Dr. Adnan Kara’nın yürütücülüğünü yaptığı ve Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) tarafından desteklenen “Kişisel Kariyer Planlama ve Kendi Kendinin Kariyerini Yönetme Eğitimi” projesi kapsamında hayata geçen “Kariyer Okulu” eğitime başladı. 

Kariyer Okulunu ziyaret eden Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ümmügülsüm Erdoğan ve Prof. Dr. Mahir Kadakal katılımcılar ve eğitmenler ile proje hakkında sohbet ettiler. Projenin öneminin, öğrenilen bilgilerin hayatlarında değişim yapmaya başladığında daha iyi kavranacağını söyleyen Rektör Yardımcımız Erdoğan, katılımcılara başarılar diledi. Kişinin kendine yaptığı eğitim yatırımına değer biçilemeyeceğini söyleyen Rektör Yardımcımız Kadakal ise kişinin alanındaki yeterliliği ne kadar ileri seviyede olursa olsun eğitime devam etmesi ve bu gibi önemli programlardan istifade etmesi gerektiğini kaydederek emeği geçenlere teşekkür etti.

Mühendislik Fakültesi Konferans Salonunda 21 Kasım’da başlayan Kariyer Okulu 2 Aralık'a kadar devam edecek. 34 saat yüz yüze gerçekleşecek olan eğitimlerin sonrasında katılımcılara sertifika verilecek.
Yayın Tarihi: 
Yukarı