Mobile Logo Bayburt Üniversitesi

Bayburt Üniversitesi

Güvenli Şehrin Huzurlu Üniversitesi
Genel Sekreter Yardımcılığına Atanan Bülent Koçyiğit Göreve Başladı
Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğünde uzun yıllar üst yönetici olarak görev yapan Bülent Koçyiğit, üst yönetimimizin katıldığı törenle Genel Sekreter Yardımcılığı görevine başladı. Koçyiğit'e yeni görevinde başarılar dileyen Rektörümüz Prof. Dr. Mutlu Türkmen, kurumsallaşma yönetiminde birikim ve liyakata dayanan atama yaklaşımına vurgu yaptı. 

Üniversitemizin niteliksel ve niceliksel gelişiminin getirmiş olduğu kurumsallaşma ve kalite geliştirme süreçlerindeki yönetsel yapılanma güçlenerek sürüyor. Yönetsel kadronun Bütünleşik Vizyon ve Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarını gerçekleştirmek için titizlikle ve liyakat ilkesiyle planlandığını dile getiren Rektörümüz Türkmen, "2030 gündemi ve Türkiye Yüzyılı gibi iki büyük vizyon önümüzde dururken yönetsel ödev ve sorumluluğu paylaşmak adına tahsis ettiğimiz kadroya atanan Bülent Koçyiğit'in kurumumuza önemli katkılar sunacağına, üniversite üst yönetimizle güzel bir çalışma ortaklığı kuracağına güvenle daha güçlü hissediyoruz. Bülent Koçyiğit'e yeni görevinde başarılar diliyor, bu görevin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum." dedi. 

Törene Rektörümüz Prof. Dr. Mutlu Türkmen’in yanı sıra Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ümmügülsüm Erdoğan, Prof. Dr. Mahir Kadakal, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürümüz Doç. Dr. Murat Kul, Genel Sekreterimiz Nazmi Karabulut ve Kurumsal İletişim Koordinatörümüz Dr. Öğr. Üyesi Ümit Yıldırım katıldı.

 
Yayın Tarihi: 
Yukarı