Mobile Logo Bayburt Üniversitesi

Bayburt Üniversitesi

Güvenli Şehrin Huzurlu Üniversitesi
'Bayburt Tanıtım Günlerinde' Üniversitemiz Ürünlerine Yoğun İlgi
Türkiye Bayburtlular Federasyonu öncülüğünde İstanbul’da organize edilen "Sevdamız Bayburt İstanbul'da" adlı Bayburt Tanıtım Günleri etkinliğinde, Üniversitemizin ürünleri ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekiyor. 

Maltepe Etkinlik Alanında gerçekleşen programda yerini alan Üniversitemiz standında, Üniversitemiz tarafından tescillendirilen Ehram, Organik Bayburt Balı ve Aydıntepe Şeker Fasülyesinin yanı sıra Ehram Atölyemizde ehram kumaşından üretilen şal, bindallı, kravat, atkı, tepsi ile yayınlarımızdan çıkan kitaplar sergileniyor. 

Yöresel ve organik ürünlerimiz ile birlikte Üniversitemiz tarafından yayın dünyasına kazandırılan Tarihi ve Kültürel Varlıklarıyla Bayburt, Bayburtlu Zihni Divanı, Kısas-ı Enbiya, Yusuf İle Zeliha, Bayburt Nüfus Defterleri, Bayburtlu Halk Şairleri, Cumhuriyet Döneminde Bayburt, Bayburtlu Celal’i Baba’nın Şiir Dünyası, Bayburt’taki Türbe ve Ziyaret Yerleri gibi Bayburt tarihi ve kültürü gibi konuların ele alındığı daha onlarca kitap da ziyaretçiler tarafından ilgiyle inceleniyor. 

Türkiye Bayburtlular Federasyonu öncülüğünde organize edilen ve Üniversitemizin standının da yer aldığı ‘Bayburt Tanıtım Günleri’ 28 Kasım tarihine kadar İstanbul’da devam edecek.
 
Yayın Tarihi: 
Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük MEtin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yukarı