Mobile Logo Bayburt Üniversitesi

Bayburt Üniversitesi

Güvenli Şehrin Huzurlu Üniversitesi
Başarıyla Tamamlanan İki Eğitim İçin Sertifika Töreni Düzenlendi
Sürekli Uygulama ve Araştırma Merkezimiz tarafından gerçekleştirilen 'Düşünme Becerilerinin Geliştirilmesi Eğitimi Sertifika Programı'  ile 'Uygulamalı Ebru Sanatı Kursu'nu başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları törenle verildi.

Eğitimlerde başarılı olan katılımcılar ve eğitmenler sertifikalarını, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ali Savaş Bülbül'ün katıldığı törende aldı. Törende konuşan Rektör Yardımcımız Bülbül, Üniversitemizin vermiş olduğu eğitimlerin sadece öğrencilerimize değil bütün topluma hitap ettiğini söyledi. Rektör Yardımcımız Bülbül, eğitimlerde emeği geçenlere ve eğitmenlere teşekkür etti. 

 Eğitim Fakültesi son sınıf öğrencileri ve mezunları ile Millî Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda görev yapan öğretmenlerin katıldığı, altı hafta süren “Düşünme Becerilerinin Geliştirilmesi Eğitimi Sertifika Programı” çerçevesindeki eğitim, Eğitim Fakültemiz akademisyenlerince verildi. Bir diğer eğitim olan 'Uygulamalı Ebru Sanatı Kursu' ise Teknik Bilimler MYO bünyesinde görev yapan Öğr. Gör. Semin Işık tarafından verilen derslerin ardından başarıyla tamamlandı. 

Tören toplu fotoğraf çekimleri ile son buldu.
 
Yayın Tarihi: 
Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük MEtin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yukarı