Bölüm Komisyonları
TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU BÖLÜM KOMİSYONLARI
BÖLÜM STAJ KOMİSYONLARI
Elektrik ve Enerji Bölümü
Sıra No ADI -SOYADI GÖREVİ
1 Dr. Öğr. Üyesi Bünyamin ALIM BAŞKAN
2 Öğr. Gör. M. Reşit ÇORAPSIZ ÜYE
3 Öğr. Gör. Yunus KAYA ÜYE
Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Bölümü
Sıra No ADI -SOYADI GÖREVİ
1 Öğr. Gör. Doruk AYBERKİN BAŞKAN
2 Öğr. Gör. Rabia KURNAZ ÜYE
3 Öğr. Gör. Uğur TURHAL ÜYE
Mülkiyet Koruma ve Güvenlik  Bölümü
Sıra No ADI -SOYADI GÖREVİ
1 Öğr. Gör. İsrafil ERTÜRK BAŞKAN
2 Öğr. Gör. Abdulkadir BAYRAKÇEKEN ÜYE
3 Öğr. Gör. Osman LİKOS ÜYE
4 Öğr. Gör. Mehmet TOKATLI ÜYE
Tasarım Bölümü
Sıra No ADI -SOYADI GÖREVİ
1 Öğr. Gör. Ömer Murat GADIŞ BAŞKAN
2 Öğr. Gör. Figen MEŞELİ ÜYE
3 Öğr. Gör. Ahmet Nadir ÖZKUL ÜYE
Elektroni ve Otomasyon Bölümü
Sıra No ADI -SOYADI GÖREVİ
1 Öğr. Gör. Ramazan ŞİMŞEK BAŞKAN
2 Öğr. Gör. İsrafil ERTÜRK ÜYE
3 Öğr. Gör. İbrahim ARSLAN ÜYE
BÖLÜM YATAY GEÇİŞ KOMİSYONLARI
Elektrik ve Enerji Bölümü
Sıra No ADI -SOYADI GÖREVİ
1 Öğr. Gör. Dr. Bünyamin ALIM BAŞKAN
2 Öğr. Gör. M. Reşit ÇORAPSIZ ÜYE
3 Öğr. Gör. Yunus KAYA ÜYE
Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Bölümü
Sıra No ADI -SOYADI GÖREVİ
1 Öğr. Gör. Doruk AYBERKİN BAŞKAN
2 Öğr. Gör. Rabia KURNAZ ÜYE
3 Öğr. Gör. Uğur TURHAL ÜYE
Mülkiyet Koruma ve Güvenlik  Bölümü
Sıra No ADI -SOYADI GÖREVİ
1 Öğr. Gör. İsrafil ERTÜRK BAŞKAN
2 Öğr. Gör. İbrahim ARSLAN ÜYE
3 Öğr. Gör. Osman LİKOS ÜYE
4 Öğr. Gör. Furgan AKDAĞ ÜYE
Tasarım Bölümü
Sıra No ADI -SOYADI GÖREVİ
1 Öğr. Gör. Ömer Murat GADIŞ BAŞKAN
2 Öğr. Gör. Figen MEŞELİ ÜYE
3 Öğr. Gör. Ahmet Nadir ÖZKUL ÜYE
ERASMUS, FARABİ VE MEVLANA DEĞİŞİM PROGRAMLARI KOORDİNATÖRLERİ
Elektrik ve Enerji Bölümü
Sıra No ADI -SOYADI Telefon
1 Öğr. Gör. M. Reşit ÇORAPSIZ 2522
Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Bölümü
Sıra No ADI -SOYADI Telefon
1 Öğr. Gör. Rabia KURNAZ 2546
Mülkiyet Koruma ve Güvenlik  Bölümü
Sıra No ADI -SOYADI Telefon
1 Öğr. Gör. Mehmet TOKATLI -
Tasarım Bölümü
Sıra No ADI -SOYADI Telefon
1 Öğr. Gör. Figen MEŞELİ 2546
BÖLÜM AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU VE İNCELEME KOMİSYONLARI
Elektrik ve Enerji Bölümü
Sıra No ADI -SOYADI GÖREVİ
1 Dr. Öğr. Üyesi Bünyamin ALIM BAŞKAN
2 Öğr. Gör. M. Reşit ÇORAPSIZ ÜYE
3 Öğr. Gör. Yunus KAYA ÜYE
Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Bölümü
Sıra No ADI -SOYADI GÖREVİ
1 Öğr. Gör. Doruk AYBERKİN BAŞKAN
2 Öğr. Gör. Rabia KURNAZ ÜYE
3 Öğr. Gör. Ramazan ŞİMŞEK ÜYE
Mülkiyet Koruma ve Güvenlik  Bölümü
Sıra No ADI -SOYADI GÖREVİ
1 Öğr. Gör. İsrafil ERTÜRK BAŞKAN
2 Öğr. Gör. İbrahim ARSLAN ÜYE
3 Öğr. Gör. Yaver SAKA ÜYE
4 Öğr. Gör. Fatih Mehmet ATEŞ ÜYE
Tasarım Bölümü
Sıra No ADI -SOYADI GÖREVİ
1 Öğr. Gör. Ömer Murat GADIŞ BAŞKAN
2 Öğr. Gör. Figen MEŞELİ ÜYE
3 Öğr. Gör. Ahmet Nadir ÖZKUL ÜYE